Site Manager (2.0.0-beta6) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: Operations
et: Toimingud

en: Reset
et: Tühista

en: Label
et: Nimetus

en: Default
et: Vaikimisi

en: Step 1
et: Samm 1

en: Step 2
et: Samm 2

en: Desc
et: Kahanev

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Changed
et: Muudetud

en: Apply
et: Rakenda

en: Asc
et: Kasvav
