Site Manager (2.0.0-beta8) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Operations
eo: Operacioj

en: Reset
eo: Restarigu

en: Label
eo: Etikedo.

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Desc
eo: malkreske

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Apply
eo: Apliku

en: Asc
eo: kreske
