Site Manager (2.0.0-beta8) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Reset
eu: Garbitu

en: Label
eu: Etiketa

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Desc
eu: Beheraka

en: Changed
eu: Aldatuta

en: Apply
eu: Ezarri

en: Asc
eu: Goraka
