Site Manager (2.0.0-beta8) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Operations
oc: Accions

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Label
oc: Etiqueta

en: Default
oc: Per defaut

en: Step 1
oc: Etapa 1

en: Step 2
oc: Etapa 2

en: Sort by
oc: Triar per

en: Changed
oc: Modificat

en: Apply
oc: Aplicar
