Site Notifications (8.x-1.0) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Submit
be: Захаваць

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Custom
be: Паводле настроек

en: About
be: Аб

en: Uses
be: Выкарыстанне
