Site Notifications (8.x-1.0) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Submit
cs: Odeslat

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Custom
cs: Vlastní

en: About
cs: Popis

en: Uses
cs: Použití
