Site Notifications (8.x-1.0) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Submit
et: Sisesta

en: Cancel
et: Tühista

en: Custom
et: Kohandatud

en: About
et: Programmist

en: Uses
et: Kasutab

en: Notifications Settings
et: Teavituse seaded
