Site Notifications (8.x-1.0) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Submit
he: שלח

en: Cancel
he: ביטול

en: Custom
he: מותאם

en: About
he: אודות

en: Uses
he: שימושים

en: Notifications Settings
he: הגדרות הודעה.
