Site Notifications (8.x-1.0) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Submit
sl: Pošlji

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: About
sl: O modulu

en: Uses
sl: Uporablja
