Site Notifications (8.x-1.0) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Uses
th: ใช้
