Site Notifications (8.x-1.2) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Submit
fa: ثبت

en: Cancel
fa: لغو

en: Custom
fa: سفارشی

en: About
fa: درباره

en: Uses
fa: استفاده‌ها

en: Notifications Settings
fa: تنظیمات اطلاع‌رسانی
