Site Notifications (8.x-1.2) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Submit
hi: जमा करें

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: Custom
hi: मनपसंद

en: About
hi: के बारे में

en: Uses
hi: उपयोग
