Site Notifications (8.x-1.2) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Submit
hu: Beküldés

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Custom
hu: Egyéni

en: About
hu: Leírás

en: Uses
hu: Használat

en: Notifications Settings
hu: Értesítési beállítások
