Site Notifications (8.x-1.2) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Submit
pt: Enviar

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Custom
pt: Personalizado

en: About
pt: Sobre

en: Uses
pt: Usos

en: Notifications Settings
pt: Configurações de Notificações
