Site Notifications (8.x-1.2) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Submit
tr: Gönder

en: Cancel
tr: İptal

en: Custom
tr: Özel

en: About
tr: Hakkında

en: Uses
tr: Kullanım
