Site Notifications (8.x-1.2) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Submit
ug: يوللاش

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: About
ug: ھەققىدە

en: Uses
ug: ئىشلىتىش
