Site Notifications (8.x-1.0) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Submit
ro: Trimite

en: Cancel
ro: Anulare

en: Custom
ro: Personalizat

en: About
ro: Despre

en: Uses
ro: Foloseşte
