Site Notifications (8.x-1.2) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Submit
uk: Надіслати

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Custom
uk: Власний

en: About
uk: Про модуль

en: Uses
uk: Використання

en: Notifications Settings
uk: Налаштування сповіщень
