Site Settings and Labels (2.0.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (16 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Value
bs: Vrijednost

en: Group
bs: Grupa

en: Type
bs: Tip

en: List
bs: Izlistaj

en: Description
bs: Opis

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Name
bs: Ime

en: Label
bs: Oznaka

en: Teaser
bs: Sažetak

en: Created
bs: Kreiran

en: Custom
bs: Prilagođen

en: Authored by
bs: Napisao

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Apply
bs: Primjeni
