Site Settings and Labels (2.0.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (35 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Value
cs: Hodnota

en: Group
cs: Skupina

en: Type
cs: Typ

en: List
cs: Seznam

en: Description
cs: Popis

en: Edit
cs: Upravit

en: Multiple
cs: Vícenásobná

en: Name
cs: Jméno

en: Label
cs: Popisek

en: Default
cs: Výchozí

en: Teaser
cs: Úvodník

en: Add another
cs: Přidat další

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Custom
cs: Vlastní

en: Authored by
cs: Autor

en: Desc
cs: Sestupně

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Are you sure you want to delete %name?
cs: Opravdu smazat %name?

en: Changed
cs: Změněno

en: Apply
cs: Použít

en: Language code
cs: Kód jazyka

en: Offset
cs: Posun

en: Machine name
cs: Strojový název

en: About
cs: Popis

en: Site settings
cs: Nastavení webu

en: Uses
cs: Použití

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: Fieldset
cs: Sada polí

en: Publishing status
cs: Stav zveřejnění

en: « First
cs: « První

en: Last »
cs: Poslední »

en: Asc
cs: Vzestupně
