Site Settings and Labels (2.0.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (19 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Value
hy: Արժեք

en: Group
hy: Խումբ

en: Type
hy: Տեսակ

en: List
hy: Ցանկ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Name
hy: Անուն

en: Label
hy: Պիտակ

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Authored by
hy: Հեղինակ

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Language code
hy: Լեզվի կոդը

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: Uses
hy: Օգտագործում

en: @label
hy: @label (@column)
