Site Settings and Labels (2.0.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (32 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Value
sk: Hodnota

en: Group
sk: Skupina

en: Type
sk: Typ

en: List
sk: Zoznam

en: Description
sk: Popis

en: Edit
sk: Upraviť

en: Multiple
sk: Viacero naraz

en: Name
sk: Názov

en: Label
sk: Označenie

en: Default
sk: Predvolené

en: Teaser
sk: Upútavka

en: Created
sk: Vytvorené

en: Custom
sk: Vlastná

en: Authored by
sk: Autor

en: Desc
sk: Zostupne

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Are you sure you want to delete %name?
sk: Naozaj chcete odstrániť %name?

en: Changed
sk: Zmenené

en: Apply
sk: Použiť

en: Language code
sk: Kód jazyka

en: Offset
sk: Ofset

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: About
sk: Informácie o

en: Uses
sk: Používa

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Fieldset
sk: Sada polí

en: « First
sk: «

en: Last »
sk: »

en: Asc
sk: Vzostupne
