Site Settings and Labels (2.0.4) - en to eu translation catalogue (26 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Group
eu: Taldea

en: Type
eu: Mota

en: List
eu: Zerrenda

en: Description
eu: Azalpena

en: Edit
eu: Editatu

en: Display settings
eu: Bistaratzearen ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: Label
eu: Etiketa

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Teaser
eu: Laburpena

en: ID
eu: IDa

en: Created
eu: Sortua

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Revisions
eu: berrikuspenak

en: Authored by
eu: Honek egina:

en: Changed
eu: Aldatuta

en: Loading...
eu: Kargatzen...

en: Language code
eu: Hizkuntza kodea

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: About
eu: (r)i buruz

en: Uses
eu: Erabilerak

en: <em>Edit @type</em> @title
eu: <em>Editatu @type</em> @title

en: (this translation)
eu: (itzulpen hau)

en: (all translations)
eu: (itzulpen guztiak)
