Site Settings and Labels (2.0.4) - en to fi translation catalogue (36 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Group
fi: Ryhmä

en: Type
fi: Tyyppi

en: List
fi: Lista

en: Description
fi: Kuvaus

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Display settings
fi: Näyttöasetukset

en: Multiple
fi: Monivalinta

en: Name
fi: Nimi

en: (none)
fi: (ei mitään)

en: Label
fi: Tunnus

en: Default
fi: Oletus

en: Teaser
fi: Lyhennelmä

en: Created
fi: Luotu

en: Custom
fi: Oma

en: Revision ID
fi: Version ID

en: Revisions
fi: Versiot

en: Authored by
fi: Kirjoittanut

en: Are you sure you want to delete %name?
fi: Oletko varma että haluat poistaa kategorian %name?

en: Changed
fi: Muuttunut

en: Loading...
fi: Ladataan...

en: Language code
fi: Kielikoodi

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: About
fi: Tietoja

en: Site settings
fi: Sivuston asetukset

en: Uses
fi: Käyttää

en: <em>Edit @type</em> @title
fi: <em>Muokataan @type</em> @title

en: Revision log message
fi: Version viesti

en: Briefly describe the changes you have made.
fi: Kuvaa lyhyesti tekemäsi muutokset.

en: The time that the current revision was created.
fi: Ajankohta jolloin nykyistä versiota muokattiin.

en: The user ID of the author of the current revision.
fi: Tämänhetkisen version kirjoittajan ID.

en: (this translation)
fi: (tämä käännös)

en: (all translations)
fi: (kaikki käännökset)

en: Revision create time
fi: Version luontiaika

en: Default revision
fi: Oletusversio
