Site Settings and Labels (2.0.4) - en to ht translation catalogue (7 entries)

en: Operations
ht: Operasyon

en: Type
ht: Tip

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Name
ht: Non

en: Default
ht: Pa defo

en: Changed
ht: Chanje

en: Language code
ht: Kòd lang lan
