Site Settings and Labels (2.0.4) - en to lv translation catalogue (32 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Group
lv: Grupa

en: Type
lv: Veids

en: List
lv: Saraksts

en: Description
lv: Apraksts

en: Edit
lv: Labot

en: Display settings
lv: Ekrāna iestatījumi

en: Multiple
lv: Daudzkāršs

en: Name
lv: Nosaukums

en: Label
lv: Etiķete

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Teaser
lv: Ievadteksts

en: Add another
lv: Pievienot citu

en: Created
lv: Izveidots

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Revision ID
lv: Revīzijas ID

en: Revisions
lv: Revīzijas

en: Authored by
lv: Autors

en: Are you sure you want to delete %name?
lv: Vai tiešām dzēst %name?

en: Changed
lv: Labots

en: Loading...
lv: Notiek ielāde...

en: Language code
lv: Valodas kods

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: About
lv: Par

en: Site settings
lv: Vietnes iestatījumi

en: Uses
lv: Lieto

en: <em>Edit @type</em> @title
lv: <em>Labot @type</em> @title

en: Revision log message
lv: Revīzijas žurnāla pieraksti

en: The time that the current revision was created.
lv: Pašreizējās revīzijas izveides laiks.

en: The user ID of the author of the current revision.
lv: Pašreizējās revīzijas autora lietotāja ID.

en: Indicates if the last edit of a translation belongs to current revision.
lv: Norāda, vai tulkojuma pēdējais labojums pieder pašreizējai revīzijai.
