Site Settings and Labels (2.0.4) - en to mr translation catalogue (16 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Group
mr: समुह

en: Type
mr: प्रकार

en: List
mr: यादी

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Edit
mr: संपादन

en: Multiple
mr: अनेक

en: Name
mr: नाव

en: (none)
mr: ( काहीच नाही )

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: ID
mr: आय डी

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Authored by
mr: लेखक

en: Language code
mr: भाषेची संकेताक्षरं
