Site Settings and Labels (2.0.4) - en to os translation catalogue (11 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Group
os: Къорд

en: Type
os: Тип

en: List
os: Номхыгъд

en: Description
os: Афыст

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Display settings
os: Æвдысты амонæнтæ

en: Name
os: Ном

en: Label
os: Нысан

en: Default
os: Æнæивд
