Site Settings and Labels (2.0.4) - en to ps translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Group
ps: ګروپ

en: Type
ps: بڼه

en: List
ps: لړ

en: Description
ps: سپړنه

en: Edit
ps: سمون

en: Name
ps: نوم

en: Default
ps: تلواله

en: ID
ps: پېژند

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: Revisions
ps: بياكتنې

en: Are you sure you want to delete %name?
ps: تاسو ډاډه یاست په ړنګول د %name؟

en: About
ps: په اړه
