Site Settings and Labels (2.0.5) - en to et translation catalogue (39 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Group
et: Grupp

en: Type
et: Liik

en: List
et: Nimekiri

en: Description
et: Kirjeldus

en: Edit
et: Muuda

en: Display settings
et: Kuvamise seaded

en: Multiple
et: Mitu

en: Name
et: Nimi

en: Label
et: Nimetus

en: Default
et: Vaikimisi

en: Teaser
et: Juhtlõik

en: Add another
et: Lisa veel üks

en: Created
et: Loodud

en: Custom
et: Kohandatud

en: Revision ID
et: Versiooni ID

en: Revisions
et: Redaktsioonid

en: Authored by
et: Autor

en: Are you sure you want to delete %name?
et: Oled sa kindel, et soovid kustutada %name?

en: Changed
et: Muudetud

en: Loading...
et: Laadimine...

en: Language code
et: Keele kood

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: About
et: Programmist

en: Site settings
et: Saidi seaded

en: Uses
et: Kasutab

en: <em>Edit @type</em> @title
et: <em>Muuda @type</em> @title

en: Revision log message
et: Muudatuse kirjeldus

en: Revision user
et: Versiooni kasutaja

en: Briefly describe the changes you have made.
et: Kirjelda lühidalt tehtud muudatusi.

en: The time that the current revision was created.
et: Aeg mil praegune versioon loodi.

en: The user ID of the author of the current revision.
et: Praeguse versiooni autori kasutaja ID.

en: (this translation)
et: (praegune tõlge)

en: (all translations)
et: (kõik tõlked)

en: Revision translation affected
et: Redaktsiooni tõlge mõjutatud

en: Indicates if the last edit of a translation belongs to current revision.
et: Tähistab tõlke viimase muudatuse kuulumist aktiivsesse redaktsiooni.

en: Revision create time
et: Versiooni loomisaeg

en: Default revision
et: Vaikereadaktsioon
