Site Settings and Labels (2.0.6) - en to az translation catalogue (48 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Value
az: Qiymət

en: Group
az: Qrup

en: Type
az: Növ

en: List
az: Siyahı

en: Description
az: İzahat

en: Language
az: Dil

en: Edit
az: Dəyiş

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Display settings
az: Ekran parametrləri

en: Multiple
az: Çoxsaylı

en: Name
az: Ad

en: Default
az: Susmaya görə

en: Teaser
az: Tizer

en: ID
az: İD

en: Created
az: Yaradıldı

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Revision ID
az: Reviziya ID

en: Revisions
az: Reviziyalar

en: Authored by
az: Müəllifi

en: Desc
az: azaldın

en: Sort by
az: Sırala

en: Are you sure you want to delete %name?
az: %name silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Language code
az: Dil kodu

en: Offset
az: Ofset

en: Machine name
az: Maşın adı

en: About
az: Haqqında

en: Uses
az: İstifadə edir

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »

en: <em>Edit @type</em> @title
az: <em>Redaktə et @type</em> @title

en: Revision log message
az: Revizyon jurnalı mesajı

en: Revision user
az: Revizyon istifadəçisi

en: Briefly describe the changes you have made.
az: Etdiyiniz dəyişiklikləri qısaca təsvir edin.

en: The time that the current revision was created.
az: Cari reviziyanın yaradıldığı vaxt.

en: The user ID of the author of the current revision.
az: Cari versiyanın müəllifinin istifadəçi ID-si.

en: (this translation)
az: (bu tərcümə)

en: (all translations)
az: (bütün tərcümələr)

en: Revision translation affected
az: Təfərrüat tərcüməsi təsirləndi

en: Indicates if the last edit of a translation belongs to current revision.
az: Tərcümənin son redaktəsinin cari versiyaya aid olub olmadığını göstərir.

en: Revision create time
az: Təftiş yaratma vaxtı

en: Default revision
az: Defolt istinad

en: A flag indicating whether this was a default revision when it was saved.
az: Yadda saxlandıqda bunun defolt versiya olub-olmadığını göstərən bayraq.
