Site Settings and Labels (2.0.6) - en to bo translation catalogue (37 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: Group
bo: ཁག

en: Type
bo: རིགས

en: List
bo: མིང་ཐོ

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Display settings
bo: འཆར་སྟངས་སྒྲིག་འགོད

en: Multiple
bo: དུ་མ

en: Name
bo: མིང

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Teaser
bo: གནད་བསྡུས

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Revision ID
bo: བསྒྱུར་བཅོས་ཀྱི་ཨང་རྟགས

en: Revisions
bo: བསྒྱུར་བཅོས་པར་གཞི

en: Authored by
bo: རྩོམ་མཁན

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Changed
bo: བསྒྱུར་ཚར

en: Loading...
bo: འཇུག་བཞིན་ཡོད་པ་་་

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Language code
bo: སྐད་རིགས་ཀྱི་ཨང་རྟགས

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Uses
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: <em>Edit @type</em> @title
bo: <em>@type</em>@title<em>་རྩོམ་སྒྲིག་བྱེད</em>

en: Revision log message
bo: བསྒྱུར་བཅོས་བྱས་པའི་ཟིན་ཐོ

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ
