Site Settings and Labels (2.0.6) - en to cy translation catalogue (25 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Value
cy: Gwerth

en: Type
cy: Math

en: List
cy: Rhestr

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Language
cy: Iaith

en: Edit
cy: Golygu

en: Reset
cy: Ailosod

en: Display settings
cy: Dangos gosodiadau

en: Multiple
cy: Lluosog

en: Name
cy: Enw

en: Default
cy: Diofyn

en: Teaser
cy: Rhagflas

en: Created
cy: Wedi ei greu

en: Custom
cy: Addasu

en: Revisions
cy: Diwygiadau

en: Authored by
cy: Wedi ei awduro gan

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: Apply
cy: Ceisio

en: Language code
cy: Côd yr iaith

en: Offset
cy: Ongli

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen

en: ‹‹
cy: <<

en: ››
cy: >>
