Site Settings and Labels (2.0.6) - en to dz translation catalogue (17 entries)

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Value
dz: གནས་གོང་

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: List
dz: ཐོ་ཡིག་

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Language
dz: སྐད་ཡིག།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Multiple
dz: སྣ་མང་།

en: Name
dz: མིང་།

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: Created
dz: གསར་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Custom
dz: སྲོལ་སྒྲིག་

en: Revisions
dz: བསྐྱར་སྦྱོང་ཚུ་

en: Authored by
dz: རྩོམ་མི།

en: Language code
dz: སྐད་ཡིག་ཨང་རྟགས།
