Site Settings and Labels (2.0.6) - en to el translation catalogue (43 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Value
el: Αξία

en: Group
el: Ομάδα

en: Type
el: Τύπος

en: List
el: Λίστα

en: Description
el: Περιγραφή

en: Language
el: Γλώσσα

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Display settings
el: Ρυθμίσεις εμφάνισης

en: Multiple
el: Πολλαπλή

en: Name
el: Όνομα

en: (none)
el: (κανένα)

en: Label
el: Ετικέτα

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Teaser
el: Περικομμένη μορφή

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Revision ID
el: ID αναθεώρησης

en: Revisions
el: Αναθεωρήσεις

en: Authored by
el: Συντάχθηκε από

en: Desc
el: Φθί

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Are you sure you want to delete %name?
el: Είστε σίγουρος πως θέλετε να διαγράψετε το %name;

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: Loading...
el: Φορτώνει...

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Language code
el: Κωδικός γλώσσας

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: About
el: Περί

en: Uses
el: Χρήσεις

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: <em>Edit @type</em> @title
el: <em>Επεξεργασία @type</em> @title

en: Revision log message
el: Μήνυμα καταγραφής αναθεωρήσεων

en: Asc
el: Αύξ

en: Revision user
el: Χρήστης αναθεώρησης

en: Briefly describe the changes you have made.
el: Συνοπτικά περιγράψτε τις αλλαγές που κάνατε.

en: The time that the current revision was created.
el: Η ώρα που η τρέχουσα αναθεώρηση δημιουργήθηκε.

en: The user ID of the author of the current revision.
el: Το μοναδικό αναγνωριστικό χρήστη του συντάκτη της τρέχουσας αναθεώρησης.

en: Revision create time
el: Ώρα δημιουργίας αναθεώρησης
