Site Settings and Labels (2.0.6) - en to ga translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Language
ga: Teanga

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: Created
ga: Cruthaithe

en: Apply
ga: Cuir i bhfeidhm
