Site Settings and Labels (2.0.6) - en to gu translation catalogue (19 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Value
gu: મુલ્ય

en: Group
gu: સમૂહ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: List
gu: સૂચિ

en: Description
gu: વર્ણન

en: Language
gu: ભાષા

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Multiple
gu: અનેક

en: Name
gu: નામ

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Authored by
gu: દ્વારા લખાયેલુ

en: Changed
gu: બદલ્યું

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: Language code
gu: ભાષા સંકેત

en: About
gu: વિશે

en: Uses
gu: ઉપયોગો
