Site Settings and Labels (2.0.6) - en to jv translation catalogue (27 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Value
jv: Biji

en: Group
jv: Grup

en: Type
jv: Tipe

en: List
jv: Daftar

en: Description
jv: Katrangan

en: Language
jv: Basa

en: Edit
jv: Sunting

en: Reset
jv: Baléknā

en: Display settings
jv: Sétingan Display

en: Name
jv: Jeneng

en: Label
jv: Judul

en: Default
jv: Gawan

en: Teaser
jv: Ringkesan

en: Created
jv: Digawé

en: Custom
jv: Kostum

en: Revision ID
jv: ID revisi

en: Revisions
jv: Owah-owahan

en: Authored by
jv: Ditulis dening

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Language code
jv: Kode bāsā

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: About
jv: Ngenani

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Revision log message
jv: Pesen log revisi

en: Asc
jv: Urut Maju
