Site Settings and Labels (2.0.6) - en to kk translation catalogue (18 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Value
kk: Мән

en: Type
kk: Тип

en: List
kk: Көрсету

en: Description
kk: Сипаттама

en: Language
kk: Тіл

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Reset
kk: Ысыру

en: Display settings
kk: Шығару параметрлері

en: Name
kk: Аты

en: Label
kk: Атауы

en: Default
kk: Стандартты

en: Created
kk: Құрылған

en: Custom
kk: Өзгертпелі

en: Revisions
kk: ревизиялар

en: Authored by
kk: Автор

en: Language code
kk: Тілдің коды
