Site Settings and Labels (2.0.6) - en to ms translation catalogue (33 entries)

en: Delete
ms: Padam

en: Operations
ms: Operasi-operasi

en: Value
ms: Nilai

en: Group
ms: Kumpulan

en: Type
ms: Jenis

en: List
ms: Senarai

en: Description
ms: Huraian

en: Language
ms: Bahasa

en: Edit
ms: Sunting

en: Reset
ms: Set semula

en: Display settings
ms: Seting pameran

en: Multiple
ms: Berbilang

en: Name
ms: Nama

en: (none)
ms: (tiada)

en: Default
ms: Lalai

en: Teaser
ms: Pemikat

en: Created
ms: Diciptakan

en: Custom
ms: Tersuai

en: Revision ID
ms: ID penyemakan semula

en: Revisions
ms: Semakan

en: Authored by
ms: Dikarang oleh

en: Desc
ms: Menurun

en: Sort by
ms: Susun mengikuti

en: Loading...
ms: Sedang memuatkan ...

en: Apply
ms: Pohon

en: Language code
ms: Kod bahasa

en: Machine name
ms: Nama mesin

en: About
ms: Perihal

en: Uses
ms: Penggunaan

en: Items per page
ms: Item per halaman

en: - All -
ms: - Semua -

en: Revision log message
ms: Mesej penyemakan semula pengelogan

en: Asc
ms: Menaik
