Site Settings and Labels (2.0.6) - en to nn translation catalogue (23 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Group
nn: Gruppe

en: List
nn: Liste

en: Description
nn: Beskriving

en: Language
nn: Språk

en: Edit
nn: Rediger

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Display settings
nn: Visningsinnstillingar

en: Name
nn: Namn

en: Label
nn: Etikett

en: Default
nn: Standard

en: Created
nn: Laga

en: Custom
nn: Tilpassa

en: Revisions
nn: Utgåver

en: Authored by
nn: Skrive av

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Apply
nn: Bruk

en: Language code
nn: Språkkode

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn

en: - All -
nn: - Alle -

en: <em>Edit @type</em> @title
nn: <em>Rediger @type</em> @title

en: Revision log message
nn: Loggmelding for revisjonen
