Site Settings and Labels (2.0.6) - en to sr translation catalogue (17 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Value
sr: Вредност

en: Type
sr: Tип

en: List
sr: Листа

en: Description
sr: Опис

en: Language
sr: Језик

en: Edit
sr: Измени

en: Name
sr: Име

en: Label
sr: Ознака

en: Default
sr: Подразумевано

en: ID
sr: ИД

en: Created
sr: Направљено

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Changed
sr: Промењен

en: Language code
sr: Кȏд језика

en: UUID
sr: <em>UUID</em>
