Site Settings and Labels (2.0.3) - en to ur translation catalogue (20 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Value
ur: قیمت

en: Group
ur: گروپ

en: Type
ur: قِسم

en: List
ur: فہرست

en: Description
ur: وضاحت

en: Language
ur: زبان

en: Edit
ur: تدوین

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Multiple
ur: متعدد

en: Name
ur: نام

en: Label
ur: عنوان

en: Default
ur: طے شدہ

en: ID
ur: شناخت

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: Language code
ur: زبان کا کوڈ

en: ‹‹
ur: ››

en: ››
ur: ‹‹

en: « First
ur: » ابتدائی
