Site Settings and Labels (8.x-1.20) - en to ne translation catalogue (17 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Value
ne: मान

en: Group
ne: समूह

en: Type
ne: प्रकार

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Name
ne: नाम

en: Label
ne: लेबल

en: View
ne: दृश्य

en: ID
ne: परिचय

en: Unknown
ne: अज्ञात

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Custom
ne: अनुकूल

en: Authored by
ne: लेखक

en: Language code
ne: भाषा संकेत

en: Machine name
ne: मशीन नाम

en: About
ne: बारेमा

en: UUID
ne: अनुपम प्रयोगकर्ता परिचय संख्या
