Site Settings Extended (1.0.0-beta1) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Settings
ast: Preferencies

en: Save
ast: Guardar

en: Custom
ast: Personalizáu
