Site Settings Extended (1.0.0-beta3) - en to no translation catalogue (13 entries)

en: Delete
no: Slett

en: Operations
no: Handlinger

en: Settings
no: Innstillinger

en: Save
no: Lagre

en: Custom
no: Tilpasset

en: Do nothing
no: Ikke gjør noe

en: Not translated
no: Uoversatt

en: - Select -
no: - Velg -

en: Add @type
no: Legg til @type

en: Form mode
no: Skjemamodus

en: All languages
no: Alle språk

en: Delete translation
no: Slett oversettelse

en: Menu description
no: Menybeskrivelse
