Site Settings Extended (1.0.0-beta5) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Save
az: Saxla

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Not translated
az: Tərcümə edilməyib

en: - Select -
az: - Seçin -

en: Add @type
az: @type əlavə edin

en: Form mode
az: Forma rejimi
