Site Settings Extended (1.0.0-beta5) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Not translated
bo: ཡིག་སྒྱུར་བྱས་མེད

en: Add @type
bo: @type་ཁ་སྣོན

en: All languages
bo: སྐད་རིགས་ཡོངས
