Site Settings Extended (1.0.0-beta5) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: Save
fa: ذخیره

en: Custom
fa: سفارشی

en: Not translated
fa: ترجمه نشده

en: - Select -
fa: - انتخاب -

en: Add @type
fa: افزودن @type

en: All languages
fa: تمام زبان‌ها
