Site Settings Extended (1.0.0-beta5) - en to it translation catalogue (13 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Operations
it: Operazioni

en: Save
it: Salva

en: Custom
it: Personalizzato

en: Do nothing
it: Non fare niente

en: Not translated
it: Non tradotto

en: - Select -
it: - Scegliere -

en: Add @type
it: Aggiungi @type

en: Form mode
it: Modalità form

en: All languages
it: Tutte le lingue

en: Create new translation
it: Crea nuova traduzione

en: Delete translation
it: Elimina traduzione

en: Menu description
it: Descrizione menu
